הבריאה אולם אירועים במודיעין

חתונה במודיעין

לקדש ולחגוג את אהבתכם במקום המשולם

כשחלמתם על האירוע המיוחד שלכם, דמיינתם חוויה מדהימה, חד-פעמית. אנשים אהובים, קולינריה עוצרת נשימה, חגיגה שלא נגמרת. אנו מזמינים אתכם לחגוג את החלום כאן איתנו בבריאה. עם חווית אירוח מהממת המאפשרת לכם ולקרובים אליכם ביותר להמשיך את החגיגה עוד ועוד.

משהו מיוחד קורה בבריאה

מערכות תאורה, הגברה וסאונד משוכללות – מאפשרות איכות ברמות אחרות

מתחם מונגש עד 300 אורחים. רישיון עסק בתוקף – יש והוא חשוב לנו ולכם.

תיהנו משירות מקצועי,אדיב וסבלני ברמה הגבוהה ביותר לאורך כל האירוע!

הרי את מקודשת לי

מרכז אירועים הבריאה, מזמין אתכם לחגוג את החתונה שלכם במרחק עשר דקות משדה התעופה באזור המסחר של מודיעין מכבים רעות. אנו מציעים לזוגות המתחתנים את שני האולמות שלנו: הראשון לחתונות של עד 200 מוזמנים והשני לחתונות של עד 350 מוזמנים.

בכמות גדולה של מוזמנים אנו סוגרים עבורכם את שני האולמות ומאפשרים לכם באולם הקטן יותר את קבלת הפנים עם מגוון מנות הפתיחה שהשף שלנו, לו ניסיון של עשרות שנים במסעדנות, לצד מוזיקת רקע ותאורת אווירה מיוחדת במינה. בהמשך הערב תוכלו ליהנות מסאונד ותאורה ברמה הכי גבוהה הקיימת כיום בישראל לצד שירות אדיב מצוות המלצרים המיומן שלנו ומהמנות הראשונות והעיקריות היוצאות מהמטבח שלנו תוך כדי הקפדה על אסתטיקה וטעם איכותי לחך.

אנו באולמי הבריאה, נדאג שערב החתונה שלכם ייחרט בזיכרונכם לעד, זאת בעזרת מנהל האירועים שלנו שילווה אתכם בכל צעד וצעד לחופה, יסייע לכם בכל אשר תחפצו וידאג שכל האורחים שלכם יצאו מרוצים ומחויכים.

דילוג לתוכן