הבריאה אולם אירועים במודיעין

חינה במודיעין

תתחילו לעבוד על הקולולולו
כי בבריאה מחכה לכם אירוע של פעם בחיים

לפני החתונה יש טקס צבעוני, שמח ומרגש טקס החינה! אנו מזמינים אותכם לחגוג אירוע חינה מפואר ומרהיב במיוחד. כחלק מהאירוע תקבלו תפריט שף עשיר, אווירה צבעונית ומהממת, לווי אישי כל האירוע, מוזיקה מסורתית ועוד המון הפתעות שיגרמו לכם להרגיש במרוקו!

משהו מיוחד קורה בבריאה

מערכות תאורה, הגברה וסאונד משוכללות – מאפשרות איכות ברמות אחרות

מתחם מונגש עד 300 אורחים. רישיון עסק בתוקף – יש והוא חשוב לנו ולכם.

תיהנו משירות מקצועי,אדיב וסבלני ברמה הגבוהה ביותר לאורך כל האירוע!

הבאנו את מרוקו לבריאה

טקס החינה כבר הפך למסיבה של ממש בשנים האחרונות, אם בעבר היו מתאספים בבית הורי החתן או הכלה ויושבים במעגל כיסאות עם כלי הקשה, תלבושות מסורתיות וכד חרס עם חינה, הרי שהיום כל טקס החינה קיבל משמעות אחרת לגמרי. כיום, אין טקס שלא משתלב עם אירוח באולם או גן אירועים וכולל די ג'יי, אוהל חינה מעוצב, תלבושות לכל האורחים, מטעמים מיוחדים ומתנות יקרות ערך לחתן ולכלה. טקסי החינה הם ה"פרומו" לחתונה הגדולה ומקבלים בחלק מהעדות משמעות הרבה יותר גדולה מהחתונה.

מקום לחינה אינו רק מקום שמארח את טקס החינה עצמו אלא גם מקום שיש בו חגיגה ושמחה גדולה. באולמי הבריאה הממוקמים באזור המסחר ישפרו סנטר במודיעין תקבלו את המענה האולטימטיבי. אולמי הבריאה מציעים שני אולמות לעריכת טקס החינה, האולם הגדול בו מקום לעד 350 מוזמנים ואולם קטן יותר בסגנון בוטיק עם מקום לעד 200 מוזמנים. בשני האולמות מוגש לאורחים בר בופה עשיר במגוון מנות.

דילוג לתוכן